Aktuality

 

Víkendová trojkombinace - Mistrovství, turnaj a extraliga

11.02.2011

Ve dnech 5. a 6. února hráči Bowling Academy odehráli tři sportovní utkání, a to mistrovství ČR juniorů do 18 let, turnaj Prague Bowling Cup a 1. kolo extraligy, kde bojujeme o titul.

Začneme mistrovstvím ČR, kterého se zúčastnil pouze Marek Talpa. V klání na 6 her vybojoval Marek titul Mistr Severní Moravy pro rok 2011 s průměrem 195,83. Matěj Foťko a já jsme se poté přesunuli do Prahy, kde jsme odehráli turnaj s názvem Prague Bowling Cup. Čekalo tam na nás dlouhé mazání s názvem DEAD MAN'S CURVE od firmy Kegel. S tímto mazáním si  nejlépe poradil Matěj, který se probojoval až mezi nejlepších osm hráčů. V souboji jeden na jednoho sice už zaváhal, ale i tak si odnesl cenu za 8. místo a vítěze kategorie B s celodenním průměrem 185,27. Já jsem bohužel do dalších soubojů nepromluvil, protože s průměrem 181,83 jsem obsadil až 50. místo.

Nedělní den se pak nesl ve znamení týmové hry v extralize. Začali jsme docela dobře a dokonce dramaticky, kdy jsme 1. zápas vyhráli pouze o jedinou kuželku. Poté nás potkala o něco slabší chvilka. kterou jsme ve 4. zápase pozvedli dalšími body. 5. zápas nám pak také nevyšel, ale poslední dva zápasy jsme zabojovali a přidaly další bodíky na naše konto. Ve výsledku jsme tedy zatím 3. tým s osmi body a průměrem 562,57 na zápas.

Držte nám tedy palce, ať v lize upevníme či vylepšíme naši pozici. Markovi a Matějovi samozřejmě gratuluji k velmi dobrým výsledkům.

Úplné výsledky pak naleznete na
www.czechbowling.cz
www.bowlingweb.cz

RVArchiv zpráv


Sponzoři

Aktuality

Aktuality - Bowling Academy Olomouc
05.11.2012
Extraliga III. den
Bowling Academy je stále ve vedení!
Copyright © 2009 - Bowling Academy Olomouc - Všechna práva vyhrazena

Tel.:(+420) 603 207 357, E-mail: info@bowlingacademy.eu
Tvorba www stránek © Winternet