Aktuality

 

Turnajově tréninkový týden

04.03.2011

Ve dnech 25. 2. až 4. 3. k nám opět dorazil z Finska trenér Juha Maja, aby pokračoval v předávání svých zkušeností jak hráčům, tak trenérům. Zároveň na herně Bowland proběhlo natáčení dalšího dílu pořadu Český bowling a finální boje o titul juniorského mistra republiky pro sezónu 2010-2011.

Začneme pěkně od začátku, a to mistrovství ČR republiky juniorů. Bowlingová akademie zde měla svého hráče v kategorii od 16 do 18 let, Marka Talpu. V kvalifikačních bojích nezahrál špatně, ale průměr 194,67 stačil jen na 12. místo. Říká se, že domácí dráhy zná hráč nejlépe, ale někdy může právě domácí prostředí být nevýhodou.

Současně s mistrovskou soutěží probíhal trenérský kurz  ETBF úrovně II vedený právě Juhou, kterého se zúčastnili Matěj Foťko a já, coby posluchač i překladatel zároveň, společně s dalšími hráči-trenéry. Kurz proběhl, i v poněkud rychlém tempu a stísněných podmínkách, velmi dobře a všichni účastníci odcházeli spokojeni.

Všechny probíhající akce pak spojovalo natáčení dalšího dílu pořadu Český bowling. Objektem natáčení bylo mistrovství republiky a činnost Bowlingové Akademie a Bowlingového tréninkového centra. Natáčely se jak finální boje o titul a závěrečný ceremoniál mistrovství, tak průběh tréninku Bowlingové Akademie na dráze (na synchronizované hře musíme ještě trošku zapracovat :-) ), průběh samotného kurzu ETBF, lekce v učebně atd.

Po skončení náročného víkendu náš tým pokračoval v získávání nových vědomostí během tréninků s Juhou. Mezi tréninky jsme vyjeli i do Brna na turnaj po názvem Brněnský drak, kde jsme odehráli docela slušné výkony.

V neděli 6. 3. nás čeká 2. extraligové kolo, kde se pokusíme nabyté vědomosti zúročit a přidat další body k základu vybojovanému z minula. Držte nám pěsti, ať nám ty kuželky lépe padají.

Výsledky mistrovství naleznete na www.czechbowling.cz a výsledky Brněského draka na www.bowlingtour.cz/

RVArchiv zpráv


Sponzoři

Aktuality

Aktuality - Bowling Academy Olomouc
05.11.2012
Extraliga III. den
Bowling Academy je stále ve vedení!
Copyright © 2009 - Bowling Academy Olomouc - Všechna práva vyhrazena

Tel.:(+420) 603 207 357, E-mail: info@bowlingacademy.eu
Tvorba www stránek © Winternet