Aktuality

 

Jedna sezóna končí, další se blíží

17.07.2011

A je to tady. Hlavní sezóna je již za námi a je čas shrnout její nejdůležitější okamžiky a zároveň nahlédnout do plánů na sezónu příští.

Bilanci sezóny bych určitě zahájil úspěchy hráčů ať už týmové či indivuduální. Mezi týmové patří 3. místo v extralize mužů. Induviduální úspěch je 6. místo v jednotlivcích Marka Talpy na mistrovství Evropy juniorů a také umístění v TOP 16 v "MASTERS".
Mezi tyto úspěchy bych měl zařadit i výsledky z mezinárodních turnajů Slovakia Open a Czech Open.
Začneme u slovenské části, kde v docela krutých podmínkách zabodovali Marek Talpa, který se dostal mezi nejlepších 32 a pak Matěj Foťko, kterému oceňované příčky utekly pouze jednou slabší hrou. Já jsem na tomto turnaji příliš do finále nepromluvil, jelikož mi i přes slabší výkony štěstí nepřálo a skončil jsem jako první nepostupující.
Na Czech Open se naopak ukázaly podmínky jako velmi padavé a postupovalo se opravdu na velké výkony. Postupovou hranici na 84. místě tvořil průměr 206,5 (1239 kuželek. Markovi utekl postup pouze o 6 kuželek. Matěj pak odpadl v 1. postupovém zápase a umístil se jako 68. Já pokračoval v tažení až do Final Step 3, kde mi utekl postup také jednou hrou a skončil jsem tak svůj boj na 28. pozici.
mezi úspěchy bych měl zařadit i Markovu účast na IBL, kde si take s týmem Draků z Brna vybojoval 1. místo. Tolik asi k nejvýznamnějším úspěchům.

Dále nám od prázdnin přibyli noví členové v Academy, a to David Vítek z Ústí nad Orlicí a Honza Čepelák z Mostu. Nesmím opomenout take jedinou dívku v týmu, Sašu Doleželovou. David již s námi týden odtrénoval a zvyká si velmi rychle :) , na Honzu teprve čekáme a Saša zatím prochází lehčím režimem a do plného tempa nastoupí později.

Jaké jsou tedy naše plány do budoucna? Pokusit se získat extraligový titul, který bude v novém systému o něco náročnější, přídat k němu i úspěch na IBL a samozřejmě nějaky ty výsledky z turnajů. To vše samozřejmě za stálé a tvrdé přípravy s Pepou a Juhou.

RVArchiv zpráv


Sponzoři

Aktuality

Aktuality - Bowling Academy Olomouc
05.11.2012
Extraliga III. den
Bowling Academy je stále ve vedení!
Copyright © 2009 - Bowling Academy Olomouc - Všechna práva vyhrazena

Tel.:(+420) 603 207 357, E-mail: info@bowlingacademy.eu
Tvorba www stránek © Winternet