O nás

 
foto

Tým Bowling Academy

foto

Patroni Bowling Academy

foto

Bowling Academy s patrony

První v Česku, druhá v Evropě, třetí na světě, takovými přívlastky se může pochlubit Bowling Academy Olomouc, která byla založena v roce 2008. Posláním akademie bude vychovávat a zdokonalovat nové talentované hráče z česka ale i okolních zemí. V neposlední řadě bude prioritou kvalitní vzdělávací program pro trenéry a zajištění jejich certifikace pro level 1 až level 4 ETBF. O vzdělávací proces se stará tým odborníků z různých oblastí vrcholového sportu v čele s finským trenérem Juhou Majou.

Bowling Academy Olomouc je partnerským centrem s Bowling training center ve finském Kuortane, které je součástí Olympic training center Kuortane. V září 2009 byla Bowling academy Olomouc oficiálně certifikovaná Evropskou bowlingovou federací (ETBF) a stala se tak druhým oficiálně uznaným tréninkovým centrem bowlingu v Evropě.

Herna Bowland Olomouc - k dispozici je 12 profesionálních drah AMF se scoring systémem Qubica II. Především zkušení hráči ocení strojní mytí a mazání drah mazacím strojem Kegel Kustodian Ion a kvalitní audiovizuální systém určený pro analýzu pohybu.V roce 2008 byla herna oceněna titulem Herna roku.

Patrony Bowling Academy Olomouc jsou trojnásobný olympijský vítěz v hodu oštěpem, Jan Železný a český Daviscupový reprezentant ČR v tenise, Jiří Novák.

foto

Herna Bowland

foto

Herna Bowland

foto

Herna Bowland

Sponzoři

Aktuality

Aktuality - Bowling Academy Olomouc
05.11.2012
Extraliga III. den
Bowling Academy je stále ve vedení!
Copyright © 2009 - Bowling Academy Olomouc - Všechna práva vyhrazena

Tel.:(+420) 603 207 357, E-mail: info@bowlingacademy.eu
Tvorba www stránek © Winternet