Oficiální certifikace

 
foto

Tisková konference

foto

Certifikát ETBF

foto

Patroni Bowling Academy

Dne 12.10.2009 proběhla oficiální certifikace Bowlingové akademie Olomouc členem prezídia ETBF panem Onderem Gurkanem a za účasti významných osobností ze sportovního a společenského života. Záštitu nad Bowling Academy Olomouc převzal trojnásobný olympijský vítěz v hodu oštěpem Jan Železný a člen Daviscupového týmu a jeden z nejlepších tenistů Jiří Novák.

zvětšit foto Patroni Bowling academy Olomouc: oštěpař Jan Železný a tenista Jiří Novák. zvětšit foto Bowling academy Olomouc s Patrony Janem Železným a Jiřím Novákem.

Jako první byla na programu tisková konference za účasti televizního štábu z TV Nova a sportovních novinářů.

zvětšit foto Zleva: Primátor města Olomouce Martin Novotný, Jan Železný, Jiří Novák. zvětšit foto Z tiskové konference.

Po skončení tiskové konference proběhl malý bowlingový turnaj s členy Bowling academy Olomouc a přítomnými hosty. Jako první zahájil turnaj čestným hodem primátor města Olomouce Martin Novotný a popřál BA sportovní a výukové úspěchy. Poté vyzval úřadující mistr České republiky Jan Spáčil k přátelskému utkání úřadujícího mistra Evropy v bowlingu a čestného hosta finského hráče Petteriho Salonena.

zvětšit foto Mistr České republiky v bowlingu Jan Spáčil. zvětšit foto Finský hráč Petteri Salonen.

Po skončení fantastického přátelského utkání se již rozběhl bowlingový turnaj. Vyjímečnou atmosféru turnaje nejlépe vystihne jen fotogalerie.

zvětšit foto zvětšit foto
zvětšit foto zvětšit foto
zvětšit foto zvětšit foto

Po skončení bowlingového turnaje a vyhlášení vítězů předal prezident Slovenské bowlingové asociace Radek Pospíšil Bowling Academy Olomouc kroniku , do které ze vzápětí podepsali všichni významní hosté.

zvětšit foto Zleva: Radek Pospíšil, Daniel Schiner, Richard Morávek. zvětšit foto Radek Pospíšil představuje kroniku Bowling Academy Olomouc.

Na závěr sportovně společenského večera byla Bowling academy Olomouc prohlášena členem prezidia ETBF a ředitele vzdělávací komise ETBF panem Onderem Gurkanem za oficiální tréninkové středisko ETBF a vedle Olympic training centre ve finském Kuortane se zařadilo mezi prestižní světové tréninkové centra. Bowling academy Olomouc je teprve druhé certifikované centrum v Evropě a třetí na světě.

zvětšit foto Člen prezidia ETBF pan Onder Gurkan, šéftrenér Bowling academy Olomouc pan Juha Maja. zvětšit foto Certifikace ETFB pro Bowling Academy Olomouc.

Sponzoři

Aktuality

Aktuality - Bowling Academy Olomouc
05.11.2012
Extraliga III. den
Bowling Academy je stále ve vedení!
Copyright © 2009 - Bowling Academy Olomouc - Všechna práva vyhrazena

Tel.:(+420) 603 207 357, E-mail: info@bowlingacademy.eu
Tvorba www stránek © Winternet