Tréninkové kempy

 
foto

Teoretická příprava

foto

Praktická výuka bowlingu

foto

Fitness centrum

Bowling Academy Olomouc nabízí pořádání výukových kempů a soustředění, jak pro jednotlivé hráče, tak pro národní týmy. Kempy pro hráče a týmy jsou zajišťovány na klíč na základě požadavků jednotlivých hráčů a mohou se skládat z následujících činností:

  1. Praktická výuka bowlingu – oficiální certifikovaný ETBF výukový program vyvinutý finskými trenéry (zajišťují finští trenéři). Herna Bowland Olomouc.
  2. Teoretická výuka bowlingu - oficiální certifikovaný ETBF výukový program vyvinutý finskými trenéry (zajišťují finští trenéři). Herna Bowland Olomouc. Teoretická výuka je prováděna ve speciální učebně.
  3. Videoanalýza – akademie je vybavena nejmodernějším videosystémem, který je sestaven ze dvou stacionárních vysokorychlostních HD videokamer, boční a zadní, speciálním SW na analýzu pohybu, plátnem a projektorem. Tento systém je pevnou součástí tréninkového centra, takže je kdykoliv připraven k použití.
  4. Kondiční příprava – probíhá v jednom z nejmodernějších sportovních center na Moravě pod dohledem profesionálního kondičního trenéra se zaměřením na sportovní bowling. I v této oblasti byly vyvinuty speciální série cviků, které jsou nutné pro rozvoj svalových partií hráčů bowlingu.
  5. Strečink a odstranění svalových disbalancí ( nerovnoměrný vývoj svalstva), probíhá pod vedením profesionálního fyzioterapeuta se zaměřením na vrcholový bowling.
  6. Trvalá zdravotní péče pro stálé členy akademie ve spolupráci s klinikou Tělovýchovného lékařství v Olomouci.
  7. Psychologická příprava - výuka koncentrace ve spolupráci se sportovním psychologem se specializací na bowling.
  8. Regenerace probíhá v nejmodernějším regeneračním středisku Omega sport, sauny, bazén s protiproudem, whirpooly, pára, odpočívárny.

Pro dosažení trenérského vzdělání pořádáme trenérské kurzy Level1 – Level3 ETBF

foto

Fitness - tělocvična

foto

Relaxační zóna - bazén

foto

Relaxační zóna - sauna

Sponzoři

Aktuality

Aktuality - Bowling Academy Olomouc
05.11.2012
Extraliga III. den
Bowling Academy je stále ve vedení!
Copyright © 2009 - Bowling Academy Olomouc - Všechna práva vyhrazena

Tel.:(+420) 603 207 357, E-mail: info@bowlingacademy.eu
Tvorba www stránek © Winternet